NOVINKY

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuje manažérku projektov Ing. Miriam Mártonovú na telefónnom čísle:      

Chceli by ste prijať dobrý personál, ale cítite, že vás to oberá o kopec času? Uvítali by ste pomoc ohľadne pritiahnutia tých správnych kandidátov a s ich zhodnotením?

Ak áno, Exelect je tu pre vás!

Je to vždy nepríjemné, keď prichádzate o svoje podnikateľské šance alebo neexpandujete tak rýchlo iba preto, že musíte obetovať až príliš veľa svojho drahocenného času stretávaniu sa s kandidátmi a preverovaniu ich  potenciálu.

Rozumieme tomu, že váš čas je vzácny. A chápeme aj to, že chcete mať správnych ľudí na správnych miestach. Takých, ktorí vám skutočne pomôžu posunúť vašu spoločnosť vpred.  Exelect vás dokáže podporiť v tom, že prevezme úplnú kontrolu nad celým výberovým procesom. Vytvorí a zverejnení  inzeráty pre konkrétnu pracovnú pozíciu, vyselektuje životopisy a otestuje kandidátov. Následne zorganizuje osobné stretnutia, vďaka ktorým sa uistí, že osoby, ktoré vám bude odporúčať, naozaj spĺňajú vaše konkrétne potreby.

V Exelecte sa v prvom rade zameriavame na  vysokú kvalitu. Pri výbere zamestnancov sú schopnosti človeka prinášať reálne výsledky a jeho dobrý osobnostný potenciál najdôležitejšími faktormi. To je dôvod, prečo pri skúmaní a overovaní predchádzajúcich skúseností, dosiahnutých výsledkov a osobnostných vlastností nikdy nerobíme kompromisy. A na to, aby sme to dosiahli, používame najprecíznejší nástroj na trhu.

 Naše výsledky hovoria sami za seba.